Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok jó sportot ajánlani?

Tudtok jó sportot ajánlani?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, szeretnék jó alakot mint persze sokan. Egészségesen táplálkozom, de szeretnék formálódni. Voltam megnézni egy kézilabda edzést, nagyon tetszett, izomlázam is lett 3 napon át tőle, de a kézis lányok teste nekem egy 'kicsit' túl erős és robosztus volt. (nem szeretnék ezzel senkit megbántani, szép, csak nem tudom magam ugy elképzelni). Voltam röplabdázni is többször is, mert nagyon tetszik az alkatuk, a baj csak az hogy nem sokat mozogtunk ezen az ezésen, nekem legalábbis keményebb kéne. Nem tudnátok tanácsot adni hogy van -e olyan sport ami megmozgat,enm olyasmi mint a rúdfitnesz, jó alakot ad és csapat játék? (bár az annyira nem lényeges)

2014. okt. 6. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Próbálkozz meg a heti pár óra kocogással, akár valakit még meg is hívhatsz, hogy ne legyél egyedül. Azért lenne jó, mert akkor te tudnád meghatározni a tempót, az időt és, hogy mikor mennyit futsz. vagy próbálhatod még az úszást, esetletleg az aerobikot, atlétikát.
2014. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!