Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel éhgyomorra, vagy...

Reggel éhgyomorra, vagy reggeli után érdemes mozogni?

Figyelt kérdés
Fogyást elősegítő mozgás lenne.
2014. okt. 6. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik mozgás fogyást elősegítő, hiszen kalóriát éget mind. Hogy fogysz e vele az meg a kajától függ, mert napi kalória mínuszban tudsz zsírt leadni. Hiába edzel, ha azzal még nem vagy mínuszban. Tehát az étrend számít legtöbbet. Nem kötözködésből írtam.

Mindegy, hogy eszel e előtte picit, ahogy neked bejön. Én nem szeretek full éhgyomorra edzeni, más meg igen. Én egy kis fehérjét betolok minimum, majd kis idő múlva jöhet az edzés, mármint ha kardio jellegű. Súlyzós előtt kis szénhidrát is megy. Még egyszer: a fogyás nem ettől függ, hanem a napi össz energiamérlegtől.

2014. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, kinek mi a jó.

Én speciel nem tudok másfél órát úszni reggel, ha nem ettem előtte... Egyszer-kétszer próbáltam, és kb. fél óra után azt éreztem, hogy bele fogok fulladni a vízbe.

2014. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!