Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » EKIDEN 50 VS Victory futóvipő?

Acka201 kérdése:

EKIDEN 50 VS Victory futóvipő?

Figyelt kérdés
Olcsón akarok venni futócipőt. Erre a kettőre gondoltam, árban nincs sok külömbség, de a Victory futócipőről nem találtam semmi információt. Összehasonlítani szeretném.

2014. okt. 2. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A Victory a Deichmann márkája? (Ha jól sejtem arra gondolsz.) Igazából ebben az árkategóriában nem hiszem, hogy nagy különbség lenne köztük. Mindkettőben a legalapabb technológia lehet, semmi spéci támasztás vagy csillapítás. Azt vedd, amelyik kényelmes, ne nyomjon sehol, mert itt nem igazán jön be, hogy majd kitaposom az első pár alkalom során. Annak vízhólyag, lila köröm meg hasonlók lehet a vége.

Amúgy az Ekiden 50-nel vannak tapasztalataim, első futócipőm volt, heti 3-4-szer 5 km alatti távokra használtam. Volt vagy 15-20 kg túlsúlyom, és így belement kb. 1000 km (nagyjából egy év), habár ilyen sokáig nem ajánlott várni a cseréjével. Szerintem kényelmes, a felső gyöngyvászon rész nagyon vékony, nem szorított sehol (mondjuk ez főleg a lábad formájától függ). Viszont pont emiatt szélen a lábujjaknál a varrat mellett nagyon hamar elkopik és kilyukad.

2014. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!