Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég béna testű srác vagyok,...

Elég béna testű srác vagyok, könnyen szédülök, nincs egyensúlyom stb. Viszont új iskolába kerültem, és tesin olyan szertornagyakorlatokat fogunk csinálni, hogy a hajam égnek áll (? )

Figyelt kérdés
Szekrényt se tudom átugrani,egyszer megpróbáltam bevertem a golyóm és leestem. Gyűrűzni se tudok,1-2 bukfenc ami megy,fejen állás nem. Meg ilyen korláton csimpaszkodás forgás is lesz ki sem bírom magam nyomni.A tesi tanár meg ordítana ha nem csinálom stb. Mit tegyek?
2014. szept. 29. 06:51
 1/7 anonim válasza:
Mond el neki, és tedd hozzá, hogy szeretnéd csinálni és megtanulni...
2014. szept. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már próbáltam.: menjek fel az igazgatóhoz és beszéljem meg vele.
2014. szept. 29. 07:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj fel az igazgatóhoz, és beszéld meg vele.
2014. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, és mentesd fel magad. Mondd pl., hogy fáj a hátad/térded, stb., és inkább jársz úszni meg gyógytornára.

Nekem bevált anno. :) (Aztán a végén semmire sem jártam, de ez más kérdés. :D)

29/N

2014. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jó szakorvos ha nincs különösebb problémád nem fog felmenteni vagy csak részlegesen. Mozogni kell saját magaddal szúrsz ki. Próbál segítséget kérni a tanárodtól, hogy mutassa meg az alapokat, hogy megtanuld.
2014. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ugrókötelezni kezdj el,hogy fejleszd a mozgáskoordinációd minden nap csináld 10 percet.

a fejen állást tudod otthon gyakorolni szintén minden nap.

esetleg a fegyencedzésnek is nekieshetsz.

vagyis amit tehetsz az az alkalmazkodás és a fejlődés.

2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

felmennék az igazgatóhoz, és elmondanám, hogy mit mondott a tanár. Az igazgató nem csak a diákok főnöke, hanem a tanároké is. szerinted kire vetne rossz fényt, rád, vagy a tanárra?


mindamellett azért szerintem egy kelepfellendülés, meg kelepforgás, meg egy fejenállás nem egy vészes dolog. mindenki meg tudja csinálni, akinek van 2 keze, meg lába. gyakorold otthon. Csak matekból van házi feladat?


Amúgy röhej, hogy minden tinédzser vakarcs itt élvez a sztrítvörkáutra, tornaórán meg attól féltek, hogy rádkiabál a tornatanár.

2014. szept. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!