Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes lenne egy sportra...

Érdemes lenne egy sportra koncentrálnom vagy jó az, ha sokfélét csinálok és megoszlik rájuk az idő?

Figyelt kérdés
nagyon sokféle sportot kipróbáltam már és elég sokat csinálok hobbiként is és egyikbe se vagyok annyira jó mint aki már évek óta játszik de hobbi szinten szerintem nagyon jó.
2008. aug. 10. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire jó vagyok azokban a sportokban amiket hobbiszinten űzök: foci,kosárlabda,tenisz/tollas,súlyemelés! Többnyire jó vagyok bennük de persze néha nekem is van rossz napom. Nekem a foci megy a legjobban. Szerintem nyugodtan koncentrálhatsz több sportra is. Előbb-utóbb jó leszel te is valamiben. De hogy jobb legyél adok két tanácsot:

az egyik, hogy ne arra gondolj, hogy nem vagy jó. Add át magad a sportnak.

a másik a rengeteg gyakorlás. Tényleg gyakorolj rengeteget

2008. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem így értettem a kérdést:) hanem ugyakartam hogy sok sportágban megállom a helyem jól és hogy érdemese egyre kockulnom vagy joaz hogyha focizok,kosarazok,tollasozok,biciklizek,futok ,amúgy nekemis a foci megy a legjobban de a biciklizés érdekel a legjobban de persze azt hosszutávra gondoltam nem ugratgatás
2008. aug. 10. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egyzserű: focizz és edzések után hogy gyurj lábra menjél biciklizni sokat... és hétvég amikor ráérsz csinálj amit akarsz. de egy a fontos: ne edz túl magad, ezt tapasztalatból mondom
2008. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!