Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Videóból meglehet tanulni...

Videóból meglehet tanulni táncolni?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Nagyon szeretnék hiphop-ot tanulni, de sose mertem elmenni edzésekre(sajnos sok gondom van-pánikbetegség, félek az emberektől). Így arra gondoltam, hogy itthon elkezdenék tanulni, megnézném, hogy megy, és ha látom értelmét akkor iratkoznék be egy tanfolyamra.

Vagy szerintetek hülyeség? Néztem már erről kérdéseket, és sokan írták, hogy otthon videóból nem lehet olyan jól megtanulni.

Szerencsére a memóriámmal nincs baj, szalagavatón előadtunk egy osztálytáncot, kb. már senki nem emlékszik rá, a tánctanár is nehezen, én meg az egészre emlékszem.

Viszont ritmusérzékem semmi.:D


2014. szept. 22. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Azert rossz mert rosszul idegzodik be es tanulod meg..
2014. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The answer ***** válasza:
Videóból csak előképzettséggel lehet tanulni, teljesen kezdőként értelmetlen ezzel próbálkozni, úgy vélem. A ritmusérzéket sem lehet video alapján fejleszteni, csak gyakorlati, interaktív edzés / óra keretein belül.
2014. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 The answer ***** válasza:
Másrészről a közösség szerintem segíthet enyhíteni / legyőzni a szorongásod és pánikbetegséged. Valódi önbizalmad csak úgy lesz, ha közösségben gyakorolsz és edzel. Ha csak otthon, videó és tükör előtt gyakorolsz, úgy sosem lesz merszed gyakorlatban is megmutatni tudásod, vagyis mások előtt, akár egy partin, akár tánckurzuson.
2014. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!