Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ilyen...

Mit csináljak, hogy ilyen típusú alakom legyen?

Figyelt kérdés

Mindenekelött le szeretném szögezni, hogy ez egy véresen komoly kérdés! :D

Komolyan, szóval ha nem tudsz segíteni, kérlek, ne fárassz a hülyeségekkel. Aki ír, annak előre is köszi szépen! :* :)))


Tehát arra lennék kíváncsi, hogy milyen edzéstervvel érik el a Victoria's Secret modellek az alakjukat.

Például Rosie Huntington:


[link]


Mert szerintem ez egyáltalán nem gebe, ahogy sokan mondják, hanem ha jobban megnézem, szálkásnak szálkás viszont iszonyú izmos is!


H o g y a n ?


Amikor klubba, fitneszbe jártam edzeni, mellette futottam (3-4 km/alkalom), így heti 5-6 sportom volt, akkor is csak eddig jutottam:

[link]


És mikor folytattam, csak férfiasan megvastagodott, beizmosodott a karom és a combom...


Hallottam, hogy igazi testépítők először izmosítanak majd "leszálkásítanak". Ott ilyen VS-est a végeredmény? Vagy lehet valami súlyhatár, ami alatt edzenek és utána már inkább izmosít a súlyzó? Vagy hogy? D


Étkezés fronton mit szabad, mit nem? Gondolok itt például: A fehérje mehet edzés után? Nem attól nagyobbodik az izom?

Különben gondolom ők minden nap fotózásra járnak, akkor nem létezik, hogy mindennapos edzés. Nem?


Nektek is ilyen az álomalak/álomnő? :)



2014. szept. 9. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de... iszonyú izmos???????????????????? és ennyi kérdőjel nincs a világon, amennyi ide kéne. És hol vagy te férfiasan izmos karú meg combú? Remélem ez a kérdés csak valamiféle paródia akar lenni, mert ha komoly, akkor sírva fakadok.
2014. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Izmos?! HOL?!

Ez vicc. Az izmos nő az Toldi Zsuzsi..

Ő szimplan annyira sovany hogy a minimalis izom is meglatszik rajta.


Te egy sportos nő vagy kozod nincs vastagsaghoz. Izom sincs rajtad.

2014. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A linkelt modell egy gebe, nulla izma van.

Egy nő soha nem lesz túl izmos koksz nélkül, ugyanis kb 1/25 annyi tesztoszteront termel, mint egy átlagos férfi és még nekünk sem megy könnyen az izmosodás.

Nem csak a fehérjebevitel számít, hanem a napi összes kalória, a napi összes tápanyagbevitel. Ha te soványabb akarsz lenni, akkor szálkásító diéta kell az edzések mellé. Ez kalória mínuszt jelent, így izomnövekedés nem lesz, ezen ne aggódj.:-)

2014. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha ketten lennetek a valasztek akkor inkabb teged valasztanalak mint az a csontot. A csontal a kutyak jatszanak. Ferfiaknak no kell
2014. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én egy gebét látok az első képen. a másikon meg egy normál testalkatú lányt.
2014. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"Nektek is ilyen az álomalak/álomnő? :)"


Ha 10 fiut, ferfit megkerdeznel a 2 kep felol, hogy melyiket talalja vonzobbnak, szexinek, szerintem kb. 1-2 betegesebb mondana, hogy a csontsovany, modell tetszik neki, a maradek 80-90 szazalek, teged valasztana!

2014. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tessek egy normalis alaku no, aki raadasul Victoria's Secret modell :

[link]

2014. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként, nem edzéssel érik el a gebe alakot, haanem genetikával, és éhezéssel...neked meg jó alakod van, sokkal szebb, mint a modellnek.
2014. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!