Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg a kézenállást?

Hogy tanuljam meg a kézenállást?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tanulni a kézenállásban végzett fekvőtámasz gyakorlatot, de még kézen állni sem tudok.Csináltam a fegyencedzés lépései szerint, de amikor elértem a sima kézenálláshoz, egyszerűen nep tudtam a falnál megállni, mert nem bírom magam megtartani kézenállásban, és néhanapján amikor megbírnám, akkor amikor felérek a falhoz kézenállásba, rögtön felborulok, volt hogy a nyakam majdnem kitörtem, mert nem bírtam megtartani magam.Ha esetleg erősítenék hozzá pike fekvőtámasszal, vagy úgy hogy a fekvőtámasz közben a lábam egyre magasabbra teszem a falon, akkor szerintetek menni fog egyszer ?
2014. szept. 3. 08:07
 1/1 anonim válasza:
A fegyencedzés jó, de sok időt kell szánnod az egyes lépésekre. Amíg eljutsz a kézenállásig, az legalább 3 hónap.
2014. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!