Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor hatékony a szobabicikli?...

Mikor hatékony a szobabicikli? Sebességre, pulzusra, nehézségre gondolok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 21:13
 1/2 anonim válasza:
én 30-40 km/h-val szoktam csinálni, erősödik is a lábam tőle
2010. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én általában mielőtt ráülök, mindig elhatározok valamit... most fél órán keresztül fogom tekerni, most 10 km-t tekerek le, most 500 kalóriát égetek el, vagy egyszerűen csak úgy tekerek ahogy csak tudok, és ameddig tudok. (Ezt minden nap) Én úgy vettem észre magamon, hogy működik, és tényleg erősödött a comb izmom, illetve valamilyen szinten az állóképességem is. Szerintem a legfontosabb a határozottság, és esetleg a változatosság. Ha azt mondod, hogy már pedig 20 percnél előbb vagy 5 km előtt nem szállsz le a bicikliről, ha beledöglessz akkor sem, akkor menni fog! Én amúgy ajánlom neked, hogy kezd lassan, majd a legkisebb fokozatosan amilyen gyorsan csak tudod... ezután megint lassíts, tedd feljebb a fokozatot, majd ezt is tekerd gyorsabban... Én néha beteszek hozzá zenét, és a felső testemmel is csinálok valamit közben, állva tekerek stb... a végére mindig izzadok mint egy ló, pedig nem vagyok izzadós típus :) Kijelenthetném hogy (ezt, azaz) a spining egy itthoni, olcsóbb, leegyszerűsítettebb, és jóval kényelmesebb formáját ajánlom :)
2010. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!