Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Focus t25 diéta nélkül is...

Focus t25 diéta nélkül is hatásos?

Figyelt kérdés
a diéta nem nagyon nekem való, de azért próbálom magam tartani. napi 5x eszek, de néha még uzsira is egy szelet kenyeret. focus t25-öt kezdtem el, de nem tudom, hogy így van e értelme.

2014. aug. 12. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Van értelme, csak nem sok. Állóképességeden fog javítani, formán viszont csak nagyon minimálisan.

Mit jelent, hogy "a diéta nem nagyon nekem való"?

2014. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én napi kétszer eszek, egy keveset reggelire, és egy jó adagot ebédre, ennyi. Lassacskán, de fogyok, viszont nem ezért csinálom, hanem hogy újra legyen kondim. Korábban is csináltam, és nagyon sokat formálódtam, készítettem magamról egészalakos evolúció-fotót, és ott láttam igazán, mennyivel kerekebb lett a fenekem, és feszesebb a combom, a hasam laposságáról nem is beszélve.
2015. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!