Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 Évesen melyiket a legjobb...

15 Évesen melyiket a legjobb elkezdeni? Ping-pong, judo, box, kézilabda, úszás?

Figyelt kérdés
Mert a ping-pong ahogy elnéztem nemnagyon elterjed. A judo-ba őszintén csak attol félek, hogy amikor átdob valaki akkor rosszul esik a lábam és eltörik vagy ilyesmi, boxal nincs bajom de annyira nemis kedvelem max nézni, kézilabdába pedig nehezebben fogom fel a dolgokat vagyis a taktikát hogy hogy kell helyezkedni de ezen végülis nincs is semmi hisz kapus lennék legszívesebben de a csapatba én mindig félek hogy elrontok valamit, úszásba pedig nemtudom hogy 15 évesen érdemes-e belekezdeni mert szeretek úszni csak nemtudom megéri-e
2014. aug. 11. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megéri-e belekezdeni? Ennyiből az derült ki, hogy az említett sportágak nagy részéhez nincs is különösebben érzéked. Az mr nem is tűnik igazán kérdésnek, hogy 15 évesen elkezdve lehetsz-e profi (megmondom: nem). Egyébként az pingpong igen csak elterjedt.
2014. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a boksz.

a bunyózni tudás hatalom,hasznos képesség.

de nézd meg mennyi film épül arra,mondhatni örök alap téma,hogy bemegy a városba bud spencer,terence hill,szegál,ván dám mindenkit laposra vernek és övék a nő a pénz és a tisztelet:)

namost pingponggal ez nem fog összejönni egyik sem.

2014. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Judo!:)

Bármikor el lehet kezdeni, és ne félj az eséstől, először mindenki az alapokat tanulja (hogyan ess dobásból). A judo szerintem a leg látványosabb és tisztességesebb küzdősport.

15/L

2014. aug. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Azért kérdeztem meg hogy van-e értelme belekezdeni mert én azt komolyan gondolnám és láttam már sok olyan sportot amibe azt mondták hogy ezt 9 éves kortól jó hogy ha elkezdik stb.. :) és szerintem a válaszodból kifolyólag nem lehet olyan nagy érzéked ezekhez a felsorolt sportokhoz :)
2014. aug. 12. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, nem vettem észre, hogy a kérdés rólam szól, és számít, nekem mennyire van érzékem az említett sportágakhoz, de legalább ideszúrhattál. Egyébként 15 éves vagy, nem 9, a korodbeli sportolókat nálunk rendszeresen kikérik versenyekre és edzőtáborokba, nem azon gondolkodnak, mit kezdjenek el egyáltalán. Legfeljebb sportlövészetet van értelme elkezdened, mert azt 14 év alatt nem szokták úgy sem.

Egyébként profi nem nagyon leszel már egyikből sem, de attól még hasznos lehet bármelyikkel foglalkozni. Ezért értetlenkedtem, hogy mire gondolsz az alatt, hogy megéri-e elkezdeni.

2014. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 évesen edzőtáborok figyelj nem vagyok én egy lustaság járok gyúrni régóta és igazad van profi már nem nagyon leszek de figyelj nagyon jól ping-pongozok már voltam versenyen és 2-dik lettem de azt nem tudom elképzelni, hogy Magyarországon azzal lehet is valamit kezdeni :)
2014. aug. 12. 11:27
 7/7 anonim válasza:
Judo. Ne félj az eséstől, az első 3-7 edzés ennek a gyakorlására fog elmenni. Én is rengetegszer estem rosszul, de lábam nem tört el, általában a felsőtest ér le előbb. A legtöbb magyar válogatott judos is 15 évesen, vagy később kezdte.
2014. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!