Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi és a futás együtt?

Kondi és a futás együtt?

Figyelt kérdés

Heti 3 alkalommal járok kondiba (hétfő, szerda, péntek) illetve heti 2 alkalommal futni (kedd, csütörtök) kb. 5 km-t, normál tempóban, 20-25 perc alatt. Továbbá focizok is, tehát az edzési napokon (hétfő, péntek) illetve a meccsnapokon (szombat vagy vasárnap) is kénytelen vagyok futni.


Az kondis edzéstervem úgy néz ki, hogy mell-bicepsz-tricepsz, has-láb, hát-váll, edzésenként 10-12 gyakorlat, izomcsoportonként 4-5. Kondiba délelőtt szoktam menni, közvetlen edzés után megiszom a Jumbót, 1 órával előtte illetve után pedig eszek.


Futni este 6-kor szoktam elmenni, előtte általában fél órával eszek valami könnyűt (gyümölcs és joghurt) és utána 1 órán belül vacsora.


Edzések alkalmával direkt futásunk nagyon kevés van (kb. 1 km), de értelemszerűen a feladatok végrehajtása közben is futok, bár nagyon kis intenzitással. Az edzések este 6-kor kezdődnek, 8-ig tartanak és enni ugyanúgy szoktam előtte és utána, mint futás előtt.


Átlagosan napi 6-szor étkezem (6-kor gabonapehely, 8-kor [kondinapokon edzés előtt 1 órával] szendvics+tea, 12-kor [kondinapokon edzés után 1 órával] gyümölcs+joghurt, 1-kor ebéd, 5-kor [edzésnapokon edzés előtt 1 órával, futásnapokon futás előtt 1 órával] gyümölcs+joghurt, 8-kor [edzésnapokon edzés után, futásnapokon futás után] vacsora).


Jövőre szeretnék NKE-HHKra jelentkezni,szeretném formába hozni magam. Szeretnék sportosan izmos lenni, megfelelő állóképességgel és teherbírással. Megfelel erre ez a programom?


177 cm, 64 kg, 19F



2014. aug. 11. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Futás és közben árnyékbokszolás. És zsákolás. A konditól csak izmosabb leszel,erősebb nem. Persze ,ha a csajok ezt szeretik?
2014. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A koditol nem leszel erosebb??

:))) Ez szerintem eleg nagy marhasag

2014. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!