Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás + Edzés együtt?

Futás + Edzés együtt?

Figyelt kérdés

19 éves, 186 centi, és 68 KG (igen, vékony, genetika, mindenki ilyen a családban) és erősödni szeretnék, nem feltétlen nagy izmokat, hanem szálkás szeretnék lenni.


Otthon gyúrok, és nem tudom hogy fussak-e naponta.


Több embert is kérdeztem, páran azt mondják hogy csak "fogyok", szóval nem sikerül izmosodnom (ami érthető lenne izzadás miatt, rajtam sose volt egy gram felesleg sem.), sokan pedig azt, hogy ettől semmi bajom nem lesz, csak nagyobb vádli, jobb állóképesség, egészséges, stb..


2012. jún. 17. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:

az izzadásnak semmi köze a fogyáshoz.

a futás-kocogás,meg ugyanolyan edzés mint bármi más kalóriát éget.

az otthoni gyúrásod is kalóriát éget.

ha tömegnövelő az étrended,akkor hízni fogsz akkor is ha minden nap futsz.

én is szoktam kocogni,tömegelés alatt is és gond nélkül tudom növelni a súlyom.

úh a pár ismerősöd butaságot beszélt.

kezdjél el enni rendesen,tervszerűen,vagyis étrend.

a nélkül semmi nem lesz.

2012. jún. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a normális választ
2012. jún. 17. 02:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 3x15perc vérkeringés-serkentő edzés mindenképp menjen. Azzal ne foglalkozz hogy mások mit mondanak majd 1-2év múlva meg az lesz a szoveg hogy tobbet ne edz mert már túl nagy vagy :)
2012. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!