Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan feszesíthetem a comboma...

Hogyan feszesíthetem a combomat úgy, hogy ne vastagodjon?

Figyelt kérdés
Vékony alkat vagyok, 158 cm és 48 kg, szóval nem vagyok kövér. Viszont a combom elég löttyedt, ha megrázom rezeg is eléggé. Hogyan feszesíthetem a combomat úgy, hogy ne vastagodjon? Volt, hogy betegség miatt fogytam 4 kilót, amit azóta már visszahíztam, viszont a combom akkor is pont ilyen volt. Mit ajánlotok?
2014. aug. 5. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Feszesítés= izomnövelés. Hiszen az izmok adják a feszes formát.
2014. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Igen, ez tipikus. Feszesítés , formásítás kifejezések. Ez ennél összetettebb folyamat. Egyrészt fogynod kellene zsírból, másrészt a jelek szerint nem sok izom van a combodon. A kettő ellen egyszerre nem tudsz tenni. Tehát vagy először "izmosítasz" és utána lepucolod a felesleges zsírréteget (mindenhonnan fogysz, nem csak combból), vagy fordítva, de izmosodás közben némi zsír fog feljönni. Mindennek az alapja a megfelelő étrend!
2014. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha feszesítés = izomnövelés, akkor vastagodni fog a combom?
2014. aug. 6. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimálisan igen, de ez optikailag nem úgy fog látszani, mert jobb lesz a forma. Egyébként ez többlépcsős dolog. Előbb tömegnövelő étrenddel és kemény erősítő edzésekkel izmosítod, majd később szálkásító diétával és az erősítő edzések melletti aerob edzésekkel leadod róla a zsírt. Ekkor viszont csökken a méret, de mivel előtte növeltél izmot, így szép feszes forma lesz.
2014. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!