Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hatásos...

Fogyni szeretnék, hatásos lehet ez?

Figyelt kérdés

23/F 178cm/111 kg

1 hónapja kezdtem el sportolni, szinte minden nap kerékpározok 45-60 percet, és utána haspréseltem napi 100-at, ágyon, de ma ezt abbahagytam, és a hasprések helyett kézi súlyzókkal kezdtem edzeni mind a 3 fajta súlyúból 100-100-at. Idáig a 4 hét alatt kb.3-4 kg ment le rólam

Még egy 15-20 kg-ot szeretnék leadni, bár már 10-nek is örülnék. Mennyi idő után érhetem ezt el szerintetek, illetve hatásos lehet ez amit egyáltalán csinálok? Miket javasoltok?

? Bármilyen ötlet érdekel, írjatok nyugodtan, nem vagyok egy nagy sportember. Próbálok normálisabban is étkezni, kevesebbet, és napi többször kevesebbet, bár hétvégén van, hogy többet eszem kicsit. Fóliázós módszert is próbáltam, hasam körbetekerni sportolás közben, nem tudom ez mennyit segíthet, ezt kb.1 hete csinálom, az elején mintha jobban megindult volna ennek hatására a fogyás. Cukros üdítőket mellőzöm, csak csapvizet iszom, néha ásványvizet, illetve próbálok egészségesebb kenyeret enni. Nem mintha így nem tetszene az alakom, én elégedett vagyok vele, de szeretnék egészségesebben élni és fogyni, hogy később ne legyen bajom. Minden véleményt, és segítséget szívesen fogadok. Köszönöm!



2014. aug. 4. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

1.A bringa okés csináld továbbra is.

2.Kézisúlyzókkal mit csinálsz?Wtf?Kihagytad a gyakorlat sorrendet.A fegyencedzésre keress rá ha otthon edzel.

3.Ideális a fogyásod,heti 0.5-1 kiló ez a jó.

4.Ebből következik,hogy hatásos amit csinálsz.

5.A fóliával csak feleslegesen nehezíted dolgod,nem használ semmit sem.Ami vizet kiizzaszt az visszaiszod és ugyanott vagy,hagyd el,nem kell.

6.Nincsen egészségesebb kenyér/gabona,csak kevésbé kártékony pl a gluténmentes.A gabonát lassan fokozatosan iktasd ki az étrendből,nincsen szükség rá.

7.Ha leáll a fogyás tovább kell csökkentened a szénhidrátot.

2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100-100-szor emelem a magasba mind a 3 fajtát. Mindkét kezemmel. Köszi! És mennyi idő alatt adhatnám le szerinted a kívánt súlyt?
2014. aug. 4. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
3as pont számold ki.Havi 3 kiló kb.
2014. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor hatásos lehet a kézi súlyzók emelgetése? Vagy van esetleg bármi más amit ajánlanátok, és nem nehéz elvégezni?
2014. aug. 4. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Lényeg a diéta. Ha az okés, akkor kalória mínuszban leszel és fogysz. A mozgás lehet sokféle: kocogás, bicaj, lépcsőzés, úszás, stb. mindegy.

A súlyzós edzés legyen keményebb, nincs értelme kis barbi súlyzókkal bohóckodni.

2014. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fóliára visszatérve. Fóliával ugye vizet vesztek elvileg csak. Na de mivel fóliával jobban izzadok, így előbb kezd a zsír égni, vagyis így nem fél óra bringázás után kezd el égni, hanem hamarabb, vagyis így többet fogyhatok, nem?? Vagy ez nagy hülyeség?

Visszatérve az alapkérdéseimre, továbbra is várom a hozzá kapcsolódó gondolatokat bárkitől.

2014. aug. 4. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A fóliázás baromság. Csak vízvesztés van vele, aminek semmi köze a zsírleadáshoz. Pláne nincs helyi zsírégetés, sehogy, semmilyen módon nem tudod szabályozni a zsírleadás helyét. Hiába tekered be magad.
2014. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én javasolnám neked a kocogást. Sokkal intenzívebb, mint a bicikli szvsz. Kell hozzá egy jó futócipő és kész. De az FUTÓcipő legyen!!! És lassan, óvatosan kezdd. 100 m lassú kocogás, 100 m séta. Aztán ahogy érzed, lehet fokozni a kocogás métereit és csökkenteni a gyaloglásét. Én így 27 kg-ot tudtam leadni viszonylag gyorsan (kevesebb, mint egy év alatt).

Aztán, ajánlom még az L karnitint. Olvass utána, nagyon hasznos dolog.

Ügyesen! :)

2014. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!