Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ember jó sportfo...

Hogy lehet az ember jó sportfogadó?

Figyelt kérdés

Igen,tudom,ez egy szerencsejáték,nem lát senki a jövőbe,nincs csodarecept.De mégis!Van egy csomó elemzés,ami annyi mindent leír a csapatokról,háttérről,hangulatról,hiányzókról.Az elemzők honnan szedik az információkat?Mert én olvasgatom a sporthíreket,figyelem napi szinten az eredmenyek.hu-t,de mégis kevés az ismeretem...

Hogy lehet így belelátni a részletekbe?Vannak esetleg külföldi oldalak,amik leírják az effajta adatokat?HA igen,esetleg tudtok linkelni?Angol,német és orosz nyelvismeretem van.


A válaszokat előre is köszönöm!:)



2014. aug. 4. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Alaposan kell ismerni azt a sportot, amire fogadsz. Én például csak női teniszre fogadok a tippmixen. Mivel csak női teniszt nézek, meg maximum Bl meccseket, de fociban annyira nem vagyok otthon. Jól ismerem a játékosokat, követem mi történik velük, milyen formában vannak az adott héten, előző eredményeik, a legutóbbi versenyükön hogy játszottak, meddig jutottak, ki vertek meg, kitől kaptak ki, stb.


Például az idei Wimbledoni teniszbajnokságon 2. fordulóban a világelső, első helyen kiemelt Serena Williams csapott össze a 30. helyen kiemelt Alizé Cornet-al. Williams tippmix szorzója 1.05-ös volt, Cornet szorzója 8.95-ös volt. De én tudtam, hogy Cornet-nak jól megy, Serena pedig, mint világelső, aki tavaly a 4. körben esett ki, mint címvédő kicsit komplexusos, hogy megtartsa a pontjait, ráadásul, mint címvédő esett ki a második körben a Roland Garroson. Tehát idegesebb volt a kelleténél, és ez látszott az előző napi játékán is. Tehát Három tutira bejövő, két neccesebb meccs mellé megtettem ezt majdnem 9-es szorzóval 500 forinttal és bejött. És bár a szorzó alapján ez volt a leg neccesebb meccs, egy pillanatig nem aggódtam, hogy Serena nyerni fog. A Lisicki miatt aggódtam, hogy nyerjen :) Szóval szerintem az a titka, hogy behatóan kell tanulmányozni a sportot, hogy növeld az esélyeidet. De mivel szerencsejáték, ezért az is nyom a latban, de van legalább pár dolog, amit tutira meg tudsz mondani. Egy másik példa. Spanyol-Chile a VB-n. Ugye a hollandoktól kapott pofon után én borítékoltam, hogy a spanyolok ki fognak kapni. Azt az egy meccset megtettem Chilei győzelemre, Chilére 6-szoros szorzó volt 10K pénzzel és bejött. Alapos sportágismeret és naprakészség. :) Legalábbis szerintem 23l

2014. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hookuszpook ***** válasza:

Először ezt a kérdést kell feltenned magadnak:

Izgulni szeretnél a meccsek alatt vagy keresni a sportfogadással?

Első esetben olvass el minden elemzést, próbáld meg kitalálni mi fog történni, mi fogja befolyásolni a kimenetelt a fogadásod és a meccs vége között. Pl. időjárás, sérülés, stb. Illetve azt is tippeld meg, hogy megbundázták-e a meccset és ha igen, akkor milyen eredményre.

Ha keresni szeretnél vele, akkor ezeket felejtsd el, használj egy biztonságos, rizikó nélküli módszert: keress rá a sportbefektetés kifejezésre.

2014. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak arra fogadj, amit nézel. Hiába írja a statisztika, hogy nyertek a múltkor, ha csak potyagól volt, meg közben szarul játszottak, csak szerencséjük volt. Ez csak akkor derül ki, ha nézted a meccset. Abból lehet a legtöbb információt leszűrni, ha nézed.

Csinálj egy tesztet. Próbáld ki, hogy a hétvégén kiválasztasz egy bajnokságot, amit nem nézel, pl:bundesliga2, ha éppen ezt szoktad nézni, akkor mást.

Próbáld meg csak a statisztika alapján megtippelni az adott hétvége eredményeit. Majd írd le mennyit találtál el.


Megmondom én mit szoktam. Csak arra tippelek, amit nézek, egyes kötésben és csak 1x2-re tippelek(ha van ázsiai hendikep az a legjobb).

Így egy hétvége alatt 2 max 3 meccset tudok kiválasztani, de volt, hogy egyet sem.

2014. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!