Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legpuska tanacs?

Vuldi kérdése:

Legpuska tanacs?

Figyelt kérdés

Sziasztok.



Sosem volt legpuskam. idegesit a sok reggeli galambhuhogas ezert ugy dontok beszerzek egy flintat.


kerek szepen segitseget vuldegger kukac freemail hu cimre;



milyen gyartmanyt vegyek ami megbizhato. nem vagyok csoro de szazezreket sem adnek elsore.


tavcsovel szeretnem. minel nagyobb lotavra, nem csak 10m-re. rugos v co2?



jol vagom, hogy Ausztriaban tobb mint 7,5 joule a megengedett ertek? elkepzelheto tehat hogy kint ugyanazert az arert utosebb cuccot kapnek? ha igen van bolt tipp AT-ban? pl Becsben?



mas:



igaz hogy az airsoft puskak 1-2cm-re pontatlanok? gondolkodtam ezen is, hogy airsoft sniper-ral kuldom meg a dogoket....persze ebben sincs gyakorlatom mert ezt se probaltam ki meg. de ha pontatlan, akkor kidobott penz. nekem nem harcra kell hanem pontos lovesre:)



koszi elore is!


udv


gabor


2014. júl. 28. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!