Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire erősek vagy izmosak...

Mickee kérdése:

Mennyire erősek vagy izmosak a testépítő lányok?

Figyelt kérdés
Mennyit bír emelni, megtartani egy kondis lány? Mennyire könnyen tudna felemelni és megtartani vagy cipelni egy átlagos felnőtt férfit?

2014. júl. 23. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan testépítő lányok akik akár 100-at kinyomnak fekve és egy 80 kilós emberrel a hátukon mennek. De ezek már annyira ki vannak gyúrva hogy szerintem undorító, nem nőies és rosszul néz ki.
2014. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én egyik lány barátom hot iron-ra jár, már 6 éve. Nagyon szépen megizmosodott, olyan nőiesen. Nem szálkás, de van rajta izom. A karja a legjobb, nagyon formás a bicepsze. Ereje pedig olyan, hogy nem bírtam szkanderban lenyomni, pedig én sem vagyok olyan gyenge!
2015. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki komolyan edz és tudatosan, az nagyon erős és izmos tud lenni. Egy testépítő nő ismerősöm tiniként kezdte és 17 évesen jóval erősebb és izmosabb lett nálam. És én felnőtt átlagos alkatú pasi vagyok. Simán ölbe vett és felemelt. Többit nem is sorolnám, súlyokat is igen nagyokat bír emelni edzésein.
2017. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!