Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit takar pontosan a személyi...

Mit takar pontosan a személyi edző, mint állás?

Figyelt kérdés

Imádok sportolni és szivesen foglalkoznék ezzel, de nem igazán látom át, hogy hogy is megy ez.

Például a személyi edzők mind egyéni vállalkozók? vagy van fix állás is? Ha igen, gondolom van fizetésbeli különbség..

Mennyit kérnek el egy óráért, illetve mennyi lehet a nettó keresete az embernek általában?

Milyen suli kell ehhez, TF? vagy elég egy OKJ-s képzés is?

Ami viszont leginkább foglalkoztat, hogy ha az ember szabadúszóként csinálja, ezt honnan szedi össze az ügyfeleket?

A kérdéseket csak példának irtam, annyira nem vagyok képben (még) úgyhogy bármi ezzel kapcsolatos információnak örülnék! :)


Előre is köszi!


2014. júl. 21. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
"Honnan szedi össze az ügyfeleket" Nyersz pár versenyt,így lesz neved,aztán behirdeted magad a közösségben,hogy vállalsz versenyre felkészítést tanácsadást,és ott fognak tolongani a feltörekvő versenyzők nálad.Semmi iskola nem kell hozzá,csak egy olyan külső és verseny eredmények,amik önmagukért beszélnek.
2014. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

első válaszolótól kérdezném, hogy milyen versenyek pontosan?

én is még csak érdeklődő vagyok a témát illetően

2014. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!