Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami dolog ami segít ha...

Van valami dolog ami segít ha fáj a talpam a sok állás/mászkálás miatt?

Figyelt kérdés
8órát dolgozok árufeltöltőként és másnap mindig fáj a talpam
2014. júl. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresel egy olyan céget, ahol feltérképezik a talpadat és annak függvényében egyedi betétet készítenek számodra.
2014. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A láb harántboltozatának lesüllyedése, kisimulása okozza. Megfelelő talpbetét kell a cipőbe, ill. a láb megfelelő mozgását segítő rugalmas lábbeli.
2014. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
régen én is sokat küzködtem ezzel, volt, hogy mûszak végére már eltudtam volna magamat sírni a fájdalomtól, a megfelelõ talpbetét segít valamennyit, de az egész mûszakos állás az mindenképp egy kegyetlen dolog... évekig küzdöttem ezzel ráadásul túlsúlyom és lúdtalpam is van... már nem tudom mikor mult el, de már vagy 8 éve nem fáj, beedzõdõtt... 11 éve állok melóban... van mikor 12 órázom és már fel sem tûnik... legjobban azthiszem az segített, mikor elkezdtem rendszeresen sportolni, akkor sokat javult a lábaim vérkeringése...
2014. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!