Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az lenne a kérdem, hogy ezzel...

Az lenne a kérdem, hogy ezzel így megfelelő fehérjét viszek be vagy még kéne mellé vennem testépítőknek való porokat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el futni mellette még szoktam kerékpározni, ugrókötelezni, guggolásokat csinálni. Étrendem az pedig úgy néz ki, hogy reggelire: 4-5 főtt tojás fehérje+nagy pohár tej /néha egy protein szelet/, ebédre: kirántott csirkemell vagy hal, vacsorára: túró, nagy pohár tejjel.

2014. júl. 17. 19:20
 1/5 Csiß ***** válasza:
Te most fogyni vagy tömegelni szeretnél? A kérdésből nem jön át nekem :/
2014. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mert nem írtál mindenhová mennyiséget. ÉS azt sem írtad, hogy mennyi kg vagy. Fehérjéből sport mellé 2g x tkg fehérje kellene. Tehát egy 60kg-os embernek kb 120g fehérje kell naponta. Egy tojásban van kb 6g fehérje, de ennek fele a sárgájában. 100g csirkemellben van 24g fehérje (nyersen mérve számoljuk a tápanyagtartalmat!). 1 liter tejben van 34g fehérje, de nem folytatom, egy tápanyagtáblázatból te is ki tudod keresni. Tele van vele a net.
2014. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tömegelni szeretnék, fogyni nem igazán 54 kg vagyok, hát igen a mennyiség mikor mennyit :D attól függ mennyire vagyok éhes és ha vennék ezeket a porokat melyiket érdemes ? tudtok ajánlani olyat ami tényleg jó
2014. júl. 17. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj: tökmidnegy, hogy a fehérjebeviteled szilárd kajából van meg, vagy egy része tápkiegből. A lényeg, hogy nálad legyen kb 100-110 g. Számold már össze egy tápanyagtáblázat alapján bakker, hogy mennyit eszel és ha nincs meg, akkor vegyél proteint.

Protein tápkiegből én az MHN wheyt vagy a myprotein impact-et ajánlom, ezek jók árban is. De ha megvan sima szilárd kajából, akkor nem muszáj tápkieg.

Izmosodáshoz kalória plusz kell, tehát kell elég zsír és ch is!

2014. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi szépen
2014. júl. 17. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!