Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen lőszert ajánlotok egy...

KiLL3r kérdése:

Milyen lőszert ajánlotok egy fix hop-up-os ACM M92F/M9 GBB Berettához?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem a fentebb említett Airsoft pisztolyt. A boltosok ajánlása annyi volt hogy próbáljam ki a 0.20 , 0.23 és 0.25-ös BB-ket és azt használjam amivel szebb a röppálya....ez így szép és jó de nincs kedvem venni fölöslegesen 4000 golyót hogy aztán a maradék 2000-t használjam :D plusz árban is csípős pazarlás lenne.

(akinek van tapasztalata, esetleg ugyan ez a pisztolya annak kérném a szíves együttműködését. Köszönöm!)



2014. jún. 21. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen tapasztalatom, de az én haverjaim is valamelyik 0.20-asat, valamelyik 0.23-asat vagy 0.25-öset használ. Én a helyedben kérnék mindegyikből 20-30-40 db bb-t, biztos adnak, többet is. Ha más választ esetleg nem kapnál...
2014. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!