Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A jóga mire jó? Mondanátok...

A jóga mire jó? Mondanátok néhány szót róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit fogyni, formásodni, de a térdem miatt nem sok mozgásfajta jöhet szóba. Aki próbálta már a jógát, megoszthatná velem a tapasztalatait.
2014. jún. 20. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

én szeretem, bár eleinte nagyon "lehúzott", mert alig tudtam pár gyakorlatot megcsinálni. Szeretem benne, h nyugodtan csinálhatom a pózokat, idővel nagyon rugalmassá tesz és a szexuális életemre is remek hatással van :) szóval csak jót mondhatok :)

Fogyni nem fogytam tőle, formásodást inkább a karjaimon lehet látni, mert a pózoknál főleg a kezeimet használom.

2014. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a legrégebbi saját testsúllyal végzett edzéstípus.

a céltól függ,hogy ki mire használja,mit talál meg benne.

a te esetedben egy normális étrend fog változást hozni elsősorban ha a testzsírszázalék csökkentése a cél,nem a jóga.

sok kalória elégetéséhez a dinamikus jóga lenne ideális,de ez haladó jóga ászanákat tartalmaz,vagyis először ezeket el kell sajátítani és erőben,állóképességben felfejlődni,hogy egyáltalán végig tudd csinálni.

a hatha jógával kezdhetsz,általában ez a kezdő jóga,ebből épül fel az összes,ez az alap.

ha ezt már megismerted,megerősödtél tőle,utána szakosodhatsz számodra vonzó irányzat felé,vagy maradhatsz a hathánál és abban teljesedsz ki.

2014. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!