Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cég L carnitinjét...

Milyen cég L carnitinjét veszitek? Melyik a legjobb? Én a biot. Usa 100. 000 használtam.

Figyelt kérdés
Ha valaki ajánlana nekem, az jó lenne, én még csak ezt próbáltam. biotech usából viszont már több félét is. ez vált be a legjobban.

2014. jún. 14. 12:38
 1/1 tap bela ***** válasza:

A biotec egy szimpla karnitin.



ALC jól jegyezed meg azt a 3 betűt ( Acetil- L-Karnitin), és váltsd le a sima l-karnitinodat. 500g-os por verzióban kedvezőbb az ára, de aki nem tud megbírkózni az ízével az válassza a kapszulás megoldást. Most már az ár sem lehet kifogás! ;-) mivel kedvező 250db -os kiszerelésben kapható.


Szervezetünk képes szintetizálni lizin és metioninból. Az ALC hatásosabb a sima L-Karnitinnél, mivel nem csak a súlycsökkentésben segíthet azáltal, hogy a zsírokat izmokba szállítva, azok ott elégnek, hanem az idegrendszeredet is védi. Az ALC képes, arra, hogy a vér-agy gáton átlépjen, és az agyadban erős antioxidánsként működjön. Fizikai teljesítményedet is növelheti. Csökkenti a kortizol termelődést. Befolyásolhatja a hangulatodat, és nemi (szexuális) életedet is.

2014. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!