Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassan futok. Ez már így marad?

Lassan futok. Ez már így marad?

Figyelt kérdés

Tudjátok nagyon idegesítő hogy iskolában testnevelés órán mindenki hirtelen velem akar futni! És miért? Mert engem nagyon könnyen leelőzhetnek! Felém se néznek addig még nincs ez a versenyfutásos feladat mert akkor "Futsz velem?", "X leszünk együtt, párba?". Felakasztani mindet aki valaha ezt mondta nekem (bocsánat). Mindenki, de mindenki család, osztálytársak, tanárok, rokonok, ismerősök MIND tudják hogy mennyire lassú vagyok! És kiemelném hogy nem a túlsúly vagy valami betegség miatt vagyok csiga. Szép alakom van, karcsú vagyok. Emlékszem hogy óvódában (ne röhögjetek hogy ennyire visszamentem) én voltam a leggyorsabb! Komolyan. Rengeteg futóversenyt rendeztek az ovinkban és mindegyiken indultam. 10 ilyen versenyből 7-et megnyertem (még mindig megvannak az emlék mini-érmek). Szóval régen nagyon sportos voltam, mostanra minden sportot utálok (kivéve a lovaglás, bicózás, séta). Lehetne a gyorsaságomon javítani? Csak mert úgy érzem idővel egyre lassabb leszek futásban. Ha a maximumon vagyok, mindent beleadok még akkor se tudok gyors lenni. Mindenki leelőz!


14/L



2014. jún. 13. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres futással fejlődni fogsz, ha akarsz.
2014. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék.
2014. jún. 13. 14:48
 3/4 tkodit ***** válasza:

"mostanra minden sportot utálok "


Nem is értem, mi lehet a gond.

2014. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ha komolyan akarod űzni sport ott sose figyelj más mit mond csak magaddal törődj hiába mondják azt hogy loser vagy lassú vagy és még sorolhatnám.....

ez azért van mert minél öregebb vagy annál jobban lusta is pesze ezt te nem veszed észre max a közell álló szeretteid akik sejtik de ne ijedj meg ez a társadalom 80% aki ugyan ebbe bele esik sosem késő visszafordulni a megfelelő útra

sose figyelj erre mit mondanak mert ezek amik igazán visszafognak belül téged, hidd ell én is így kezdtem ma már 41 km futás egy kiruccanás csak magaddal törődj érezd mikor elég mikor kell még.De egyet fontolj meg ha ugyérzed nem bírod tovább akkor adj rá kakaót és csodálkozni fogsz hogy mire vagy képes.

2014. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!