Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 2 hét alatt 1,9 kg ment le...

Csokilány97 kérdése:

Ha 2 hét alatt 1,9 kg ment le rólam akkor ha egész nyáron edzek akkor max mennyi jöhet le rólam?

Figyelt kérdés

egy idő után lelassul azt tudom, ugrókötelezek aerobikozok 1.000-1.300 körül eszek

155 cm vagyok 69 kg / L



2014. jún. 12. 08:11
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ez az első 1,9 kg még nem fogyás, naponta 1-1 kg ingadozik és 2 hét alatt a fel gyülemlett salak is távozik, ez a másik 0,9 kg. Kb havi 2kg fogyás egészséges.

[link]

Én ezt az oldal használtam, rengeteget segített mindent tudsz számolni és valóban úgy fogyok ahogyan az oldal írja. 3 hó alatt 8 kg- ot :)ÉS tartós fogyás, én az elején még szedtem 3*2 szűztea kapszulát naponta, ami "méregtelenítő" hatású volt :D 1 hónap alatt már rendesen látszott, hogy fogytam. Jah és mellete napi 5* jártam kondi terembe 50 perc kardióra és 30 perc erősítésre. 900 kcal alatt viszont ne egyél, mert az már raktározódik, én az edzések mellet 2000 kcal körül ettem, de ebből ugye 1000- et bőven el is égettem. :)

2014. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
Heti fél kiló fölött ne is akarj fogyni, mert tönkre megy a bőröd.
2014. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!