Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert tortenik ez velem?...

Miert tortenik ez velem? Miert van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Miota elkezdtem esti tornazni egyre gyengebb vagyok aszt vettem eszre,Van amivel haladok,nyulekonyabb es energiadusab vagyok,de joval kevesebb erom van,PL:fekvotamasz alasba az elejen 2percet altam probabol most meg nem birok par masodpercet sem!Miert van ez?:(( 16/L Kerlek Segitsetek
2010. jan. 1. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy még elég izmos, és elfáradsz a mozgásba. Ezt csak egyféleképp lehet legyőzni, gyakorlással (és szedj valami vitaminfélét is, hogy legyen energiád).
2010. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az étkezésedben keresd a hibát. Ha kevesebb szénhidrátot viszel be aznap, akkor nem csoda, ha nincs energiád.
2010. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne eröltesd meg magad túlságosan az első hetekben hónapokban

ne mindig ugyanazt csináld, mert így csak tönkreteszed magad, túlterheled az izmokat

2010. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy tulságosan intenzíven tornázol

véletlenül nincs izomlázad?

2010. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!