Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés, jól csinálhatom?

Edzés, jól csinálhatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy hónapja vettem magamon erőt, és össze állítottam egy edzéstervet amit otthon is megtudok csinálni, azóta minden nap edzem. Akkor voltam 174cm/51,4kg és most 52,6kg vagyok, étrendemen nagyon nem változtattam nem is érzem úgy hogy többet ettem volna, csak hogy egészségesebben. Sok időm nincs is kajálásra mert rengeteget kell dolgoznom. Azelőtt egy deka nem jött rám, sőt inkább fogytam.

Ez a körülbelül egy kiló, mennyire számít jónak? Lehetséges hogy ez mind izomra mehetett? nem kevés? esetleg kellene valamin változtatnom? tényleg nem értek hozzá, és nem is nagyon tudok meg kérdezni róla senkit.


Előre is köszönöm a barátságos, segíteni akaró válaszokat.



2014. jún. 1. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Étrended is van, vagy csak edzésterved?
2014. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!