Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok! Tanácsot kérnék?...

Airsoftosok! Tanácsot kérnék? (bővebben alul)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, és alapfegyvernek szeretnék venni egy G36C-t. Láttam JG-t és Cyma-t, de azokról azt hallottam hogy rendes harcban haszontalanok, milyen márkákat tudtok ajánlani ebben a típusban, amit itthon is be tudnék szerezni online, vagy személyesen? Lehetőleg 40 ezer felett és 70 ezer alatt.

Előre is köszi a válaszokat.


2014. máj. 30. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően lehet kapni újonnan 2 fajta Cyma és JG G36-ot. A gagyibb, amiről valószínűleg te is hallottál, az a 15ezer ft-os kategória kb 180fps-s lő, magyarul baromi gyenge. De lehet kapni erősebb, airsoftban alap kb 350 fps-t lőnek. Ezek a Jg és Cyma G36-osok már jók, de drágábbak is bár a 40-70ezer ft-os keretedbe bőven beleférnek. Mindenből vannak gagyibbak is. Én innen szoktam rendelni, mert itt kapható Jing Gong és Cyma termékek egyike sem a gagyi kategória, bármelyik Jg-ot vagy Cymát választod tőlük nem nyúlsz mellé

airsoftcentrum.hu

airsoftmagyarorszag.hu

airsoftdepo.hu

2014. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, körülnéztem tényleg elég jók.

Még egy gyors kérdés: csak Cyma-t és JG-láttam, az áruk ugyanaz és ahogy néztem a teljesítményük is, melyiket ajánlod?

2014. máj. 31. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően mind a kettő jó, de Cymának az AK és M14 variánsai kiemelkedőbbek, a Jg-nek pedik a G36-osga. Ha G36, akkor Jg, szerintem.
2014. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!