Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van olyan jó alakja...

Miért van olyan jó alakja azoknak a lányoknak is, akik nem sportolnak? Vagy ruha nélkül nem is olyan jó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Google keresés: sexy nő :D

Ennyi.

2014. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ennyi hát. :D
2014. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Játsszunk ilyen linkelgetőst? :D Benne vagyok.


Na, nálam a jó alak a következőkre hasonlít:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Látható, hogy ezek kicsit öö... 'érettebbek', mint a videós kislány. Ízlések és ficamok.


A másik oldalon meg a victoria secret-típus, ami nagyon nem az én világom, de másoké igen:

[link]

[link]

[link]

2014. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Wash igen igen. Akiket előszőr linkeltél igen sportosak, sőt mondhati sportos testalkatúak. De a videóban a csaj ránézésre megállapítható, hogy egyáltalán nem olyan. Am az első szőke húúúhhh. :D A secret modelleket meg se néztem. :D de akkor linkelgetős itt az én győztesem: [link]
2014. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vagy is valami hasonló. :D
2014. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus petyhüdt, de nem elhízott ezért a társadalom számára tűrhető alak, ruhában főleg. És igen, amint látod, a ruhákba van belebolondulva, fontosabbnak tartja azokat, mint magát a testet, ruhában úgyis többet látod alapon. Nekem a személyiségén is nagyon sokat dob, ha valakin látom, hogy időt fordít a testére a sportolással is (ha csak egy kis részét a ruházkodás helyett arra fordítaná). Rajta látom, hogy sz4rik bele, még büszkén ki is jelenti, de egyébként is azért jó közelítéssel megtippeltem volna. Első benyomásnak nálam ez egy enyhe negatív véleményt kivált, meg szerintem egészséges embernek bűn elpazarolnia azt, hogy egy kicsit is megismerje, mire is volna képes a teste. Ez a csaj sportban, de még néhány mindennapi teendőben is hátrányban lenne a fizikuma miatt, pedig csak egyszerűen rá kéne fordítania egy kis időt, ennyi. Szerintem ez egy kicsit hanyagság, és még az egészségével sem példálózhat vitathatatlanul.
2014. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
No jo, akkor az elobbieket kernem ma estere, gombas feltet nelkul. A fogpiszkalo combu anorexcica fozheti a vacsit. :D
2014. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 *Glissade* ***** válasza:
Nálam is ott kezdődik a jó alak, amit Wash linkelt.
2014. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!