Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van olyan jó alakja...

Miért van olyan jó alakja azoknak a lányoknak is, akik nem sportolnak? Vagy ruha nélkül nem is olyan jó?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ruha nélkül nem lehet olyan jó! Én ismerek olyan csajokat, akik tök jó alakjuk van ruhában, nélküle meg van pocak meg stb... :/
2014. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a jó...
2014. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Mert a fiatalok szervezete még viszonylag egészséges, és sz.ar életmód mellett sem mind betegszenek meg, annyira.


+ mert szerencsénk van, meg mert a jó alak nem egyenlő a sportos alkattal. Ha egy csaj nem elhízott, ugyan releváns izomzata nem lesz de már nem néz ki rosszul. Tehát az elvárás a jó alakkal szemben nem olyan magas, ezért férnek bele sokan azok is akik nem igazán edzenek.

2014. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez a lány ihlette a kérdésemet.Mondta egy korábbi videójában,hogy nem sportol,mert lusta.

http://www.youtube.com/watch?v=CCZVLF6ujo4

2014. máj. 28. 15:47
 5/18 A kérdező kommentje:
2014. máj. 28. 15:49
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem egy nagy szám már nem azért :D
2014. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen. A "nem nagyon torz" alak már jónak van titulálva. Ennek a csajnak az alakjából nem sokat látni, annyi jön le, hogy tökátlagos, vékony, de ennyi az egész. Ha végignéz az ember az ide feltett képeken, akkor is azt látja, hogy a többség hasonló: vékony, de formátlan, és ha megnézzük közelebbről, már lötyi az egész. De hát a kanoknak mindegy, azt se tudják, mi az a narancsbőr, a lényeg, hogy luk legyen.


S nem hiába van a mondás: Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked.

2014. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a videóban lány egyszerűen csak nem elhízott és ezért van jó alakja. Az meg másodlagos, hogy meztelenül látni lehetne, hogy nem szép gömbölyű,sportos alkata van hanem csak egyszerű fiatalos fogjuk rá, hogy csinos alakja. Ennyi. Ne kövezzen meg senki most ezt találtam elsőre:

[link]

na neki tényleg jó alakja van!

2014. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

És nem is úgy néz ki mint aki sportol (na nem mintha ez annyira látványos lenne minden sportoló esetében) de biztos hogy nincs olyan állóképessége, ereje és mozgáskoordinációja mint egy sportolónak. Hogy ez őt zavarja-e vagy sem az magánügy.


Kinézet: most egészségesen néz ki. Látszólag normál izomzata is megvan és MÉG nem lötyög rajta nagy adag zsír (ki tudja, lehet jól eszik vagy szerencsés a genetikája).


A jövőben megnézném még mi lesz vele..


Egyébként a jó alakhoz hozzájön az is, hogy tavasz van, ilyenkor még a legyet is röptében... legalábbis szerintem a legtöbb férfitársamnak ilyenkor a legtöbb nő szép, ha nem egy zsírszörny és kivillan egy kis comb vagy dekoltázs.. :D

2014. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
8/9 vagyok. Hozzá teszem férfi létemre nekem is jó alakom van. :D Azonban ha leveszem a pólót látszik, hogy elkéne még pár kg izom. Jó magas, vállasabb, szálkásabb srác vagyok akkor már jó alakom is van? Ja hát a strandon nem éppen ahogy ez a csaj se. Bár nem szólom le csinos meg jól öltözik de ennyi! Teljesen átlagos, de teljesen!
2014. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!