Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Össze kéne rakni egy airsoft...

Ez ne fájjon neked kérdése:

Össze kéne rakni egy airsoft kezdő csomagot segítene valaki?

Figyelt kérdés

valaki tudna segíteni abban hogy összeállítanátok egy kezdő felszerelést 18.000-ből (a fegyver már megvan csak védő felszerelés kéne[szemüveges vagyok szóval olyan védő szemcsi kéne]).


a segítségetek előre is köszi :)



2014. máj. 24. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam vásárolni:

airsoftcentrum.hu

airsoftdepo.hu

Szemvédőből rácsosat vegyél, mert a plexisek párásodnak, nem kicsit (tapasztalat). Rácsosból is van olyan nagy, ami alá befér a szemüveg, bár a szemüveg miatt jobb lenne vétel előtt felpróbálnod. Terepszínű ruhát is ott vegyél, ahol fel is tudod próbálni pl army shop vagy használtan. Új rácsos arcvédő plusz új szemvédő kb 7-8000, új nadrág plusz új zubbony (jobb fajta) 16000, sajnos a jó nem olcsó. Mellény helyett elég egy övtáska is, szerintem.

2014. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom :) amúgy a rácsok közt mennyire lehet kilátni?
2014. máj. 26. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobban, mint hinnéd. Először fura lesz de csak egy nagyon kicsit, majd pár perc alatt megszokod. Ha távcső vagy reddot is tervben van, akkor mindenképp rácsos. Sima plexis szemüveggel kezdtem és miután bepárásodott nem láttam semmit a távcsövön át, meg amúgy se. Vettem egy rácsosat és meglepő hogy ha belenézek a távcsőbe olyan, mintha rajtam se lenne.
2014. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ akkor rácsos maszkot veszek :)
2014. máj. 29. 06:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!