Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházban kaptatok ilyen...

A kórházban kaptatok ilyen kezdő csomagot? Mik voltak benne?

Figyelt kérdés
A felicitas csomagra hasonlítóra gondolok.Előre is köszi :)
2013. ápr. 8. 20:27
 1/8 fiknerné tósoki vand ***** válasza:
100%
én kaptam .más cégtöl is kaptam.pl:pelenka,krémek meg has.znos holmik.szoptatásrol valo informáciok.jó hogy az ember kap ilyeneket.
2013. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne sudocreme minta,hipp előke,mecsek szoptatós és babatea,hipp babatea,domestos (rendes nagy flakon),domestos minta,jana babavíz,natur aqua rebarbarás víz,babanapló,huggies 5-ös pelenka,valami nevenincs pelenka (2 órát volt a fiamon és átázott),plusz egy csomó kis füzet,olvasnivaló. Ezekre emlékszem,aztán ki tudja még mi volt benne :)
2013. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Azért elég sok minden volt benne. :) Nem is gondoltam volna
2013. ápr. 8. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig változó.. Az enyémbe is volt mecsek baby tea, sudocreme, meg aszem papers pelus. De pl nővéremnek volt benne kézfertőtlenítő (az az enyémbe is lehetet volna -.-), domestos minta is.
2013. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Még tápszer minta is volt, csak azt nekünk a kórházba kiszedték.
2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez mindig változó! Sőt! Most fog is majd megint változni (de ezt nem árulhatom el)

Azért tisztázzuk, hogy ezek nem kezdőcsomagok, hanem reklámanyagok!!! A szervezeteknek az a célja, hogy tájékoztassák a kismamákat a megfelelő babagondozásról és mindezek mellett partnereket találjon abban, hogy termékmintákat, prospektusokat adhasson a termékek megismertetéséhez. Tehát ez inkább marketing mint puszta jó szándék. És ezek pedig nem ,,járnak", az államnak semmi köze nincs hozzá!!! Tehát ez nem ajándékok a kismamáknak, vagy ,,kezdőcsomag"... Ezek mind egytől egyik olyan reklámanyagok amiket a gyártóknak kell ,,megköszönni" és többnyire el is várnák, hogy megköszönjük azzal, hogy meg is vásároljuk majd a termékeiket. Rengeteg pénzt ölünk bele ezeknek a szervezésébe. Most rengeteg fejlesztés is lesz az elkövetkezendő néhány hónapban amit a korral haladva meg kell valósítanunk. Sőt! Igyekszünk minél ,,kényelmesebbé" tenné az eljuttatását.

Gyakorlatilag ha szórólapok lennének benne akkor is ugyan olyan ajándék lenne... Persze igyekeznek minél jobban motiválni a vásárlásra és szeretném megjegyezni, hogy lesznek újítások jócskán.

Tehát már valószínűleg neked már az új csomagok fognak járni ha később fogsz szülni. Így inkább ne számolj előre azzal, hogy ki mit kapott!!!

2013. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3 félét kapt, a Felicitasos szatyrot, egy dobozt megg még valamit, duplán, mert ikreim voltak. De volt olyan, hogy 2 egyformában nem ugyanazok a dolgok voltak.
2013. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mindenkinek ment a zöld kéz.

Kedves 6-os. Köszönöm a részletes tájékoztatást. Nyilván tisztában voltam azzal, hogy ezek reklámanyagok, de gondoltam így érthetőbb lesz a kérdés. Azt pedig remélem te is gondolod, hogy nem erre apellálunk a babakelengye vásárlásánál :D Pusztán a kiváncsiság hajtott kérdésem feltevésekor. De tényleg köszönöm mindeki válaszát :)

2013. ápr. 9. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!