Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A különböző harcművészetek...

A különböző harcművészetek gyakorlói lenézik egymást?

Figyelt kérdés

Vagy a harcművészek a küzdősportolókat? Esetleg fordítva?

Amiért a másik nem tud úgy rúgni,nincs olyan töréstechnikája, nincs földharc, csúnya a ruhájuk, énekelni kell és csak táncolnak a capoeirások, életszerűtlen helyzetekre próbálnak felkészíteni, feleslegesen oktatnak annyi formagyakorlatot, azzal nem lehet megvédeni magadat, amaz meg csak sport és hasonló kijelentésekkel?

Méregetik egymást, hogy ki lehet a jobb?

Próbálnak rangsort felállítani?

Összehasonlítják a harcművészet, az önvédelem rendszerek, küzdősportok hatékonyságát, hogy vajon melyik lehet alkalmasabb az utcán egy támadás elhárítására?



2014. máj. 22. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a harcművészet önhittségre nevelne.
2014. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak a fórumokon szájkaratézó emberek nézik le egymást, egy igazi harcművész, vagy élsportoló, aki szeretetből űzi a saját sportját nem pedig divatból, magasabb intellektussal rendelkezik, minthogy felesleges farok összeméregetést indítana egy másik sportot űzővel...
2014. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
a rangsor felállítására pedig legideálisabb a ketrecharc.
2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:

Sportág válogatja. Úgy tapasztaltam, hogy a bokszolók például nagyon nyitottak, egyáltalán nem néznek le senkit, meg általában is szerények. Csak lejárnak a terembe és edzenek.


A judósok viszont elég sok stílust lenéznek, fikáznak. Nem tudom, ez miért van.

2014. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én karatésoknál tapasztaltam néhány embernél, hogy lenéztek más küzdősportokat/művészeteket de ez nyilván nem általános.
2014. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van ilyen szokás. Még edzők is szoktak más sportágakra lesajnáló kijelentéseket tenni, de ha esetleg van kapcsolat(és picit jobban megismerik egymást), akkor azért kölcsönös tisztelet is kialakul. Ismerek 1-2 ilyen sztorik.
2014. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!