Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz/fogyáshoz jó...

Szálkásításhoz/fogyáshoz jó ez az étrend?

Figyelt kérdés

1. étkezés: zabkása, ez a recept: [link]

2. csirkemell filé roston kb 130 g, brokkoli/karfiol/spárga/gomba zöldség körettel.

3. 150 g zsírszegény túróból és 50 gramm natúr joghurtból készült körözött paprikában.

4. 1 adag protein turmix

5. Főtt tojás 2 db, vegyes nyers salátával dresszing nélkül. (nem szeretem az önteteket). Vagy hal (hekk, illetve tonhal) salátával.


A 3-as és 5-ös étkezést szoktam cserélgetni. A 4-es étkeés mindig az edzés után van, ha csak későn tudom edzeni, akkor ez kitolódik 5-ös étkezésnek.


Lehet, hogy kevés de 60 kg-os nő vagyok és egyszerűen ennyivel már jó lakok, nem bírok többet enni, mert akkor meg ellustulok és nem lesz kedvem mozogni.

Mit gondoltok?


2014. máj. 19. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ha ennyire semmiszénhidrátot nem eszel, akkor sokkal több zsír kellene, lehetõleg telítetlen, lülönben egy erõtlen, szédülõs pacának fogod magad érezni...
2014. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A zabkása maga 40 gramm ch. A zöldségek súlyát nem mérem, abból annyit eszek amennyi jólesik. Így abban nem tudom mennyi ch van.

De 1-1 db gyümölcsöt még be tudok iktatni. Így talán még bele férek a napi 90 gramm ch-ba.

2014. máj. 19. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

a legtöbb zöldségbõl felesleges bármit is beleszámolni, mert az emésztése jóformán több energiát emèszt, mint amennyit tartalmaz, tehát, eddig csak a zabod 40grammját kell számolni, amivel bõven ketogén diétán lennél, ha fogyasztanál elég zsírt a ketó

zishoz, de mivel nem, így a szervezeted majd szerez energiát ahonnan éppen tud, pl az izomzatod bontásából.

2014. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!