Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne izmosodjak tovább lábra? Vádliról le lehet építeni izmot?

Figyelt kérdés
Januárban kezdtem el edzeni, ilyen csoportos edzésekre járok és sok közülük fenékre és combra megy rá, ezzel együtt a vádlim is igen szépen kiizmosodott a combommal egyetemben és lassan kezd nem túl nőies lenni. Az edzéseket nem nagyon szeretném ott hagyni, mert van bennük has meg kar edzés is. Mi a teendő ilyen esetben? (Még van rajtam egy kis plusz szerintem, combon legalábbis biztosan, meg hason, de az most ide nem lényeg). Köszönet mindenkinek, aki tud segíteni!

2014. máj. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ha nem edzenél lábra. De olyan nincs, hogy te valahonnan fogsz, máshol meg izmosodsz. Egyébként pedig rengetegen írtak már ilyet, hogy vastag a lábuk és mikor képet tettek, akkor kiderült, hogy mégsem. :)
2014. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a sportrovatban az elmebetegség egyik tünetének gondoljuk, ha valaki izmot akar leépíteni. Az, hogy négy hónap csoportos ugrabugritól olyan izmos lábod lett, hogy az már nem nőies, kizárt. Kapásból nők nem tudnak túl izmosak lenni külső hormonbeavatkozás nélkül, de még ahhoz évek kemény edzése kell, nem egy kis párhónapos csoportos móka. Amúgy lehet, hogy inkább a zsírtól nem nőies az a láb...


Izmot leépíteni, brrrr....

2014. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek, még komoly súlyzós edzéssel sem lenne túl vastag lábad naturálban nőként, kedves kérdező.
2014. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább csökkentsd róla a zsírt, aztán meglátod mi lesz
2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat :D Igazából azért írtam ki,mert bátyám beszólt meg még pár családtag és igen lehet van ott zsír is, de akkor ezek szerint ha leadom a maradék zsírt, akkor lehet vékony lábam? *-*
2014. máj. 8. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, akkor megy le onnan is, de nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. A családtagokról nem mondok inkább semmit.:)
2014. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon szépen köszönöm nektek! :D Most megnyugodtam :) Azt hiszem megkaptam minden segítséget :D
2014. máj. 8. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudunk ilyeneket írni és az izmok adják a formát.
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!