Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » L-karnitin tartalmú étrend...

L-karnitin tartalmú étrend kiegészítőt mikor vegyem be?

Figyelt kérdés

Ez ujgymond egy női protein de van benne l-karnitin. Az l-karnitin szempontjából edzés előtt kéne bevenni (A felszabaduló zsírok energiaként történő felhasználását ösztönző aminosav. Edzés előtt célszerű bevenni, így a testmozgás során rögtön felhasználod a felszabaduló zsírokat, és energikusabb is leszel tőle.)

De a dobozon az áll, hogy edzés után kell bevenni.



2014. máj. 3. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzés előtt fél órával ajánlom az L-karnitint.

Amúgy nincs női protein, ez így marketingmaszlag. Húsból sincs nőknek való hús és tojásból sem. Ez is csak kaja, ha férfi, ha nő az illető.:)

2014. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez ilyen l-karnitin tartalmú protein és a proteineket edzés után szokták bevenni de az l-karnitint meg előtte. Ez ilyen kettő az egyben, nem lehet különszedni,akkor hogyan vegyem be? az adag felét előtte a másik felét meg utána??
2014. máj. 3. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet edzés előtt is, az is csak kaja. Nincs ilyen hogy nem szabad proteinport inni edzés előtt. De az még jobb lenne, ha vennél normális proteint, azt innád edzés után és lenne L-karnitined edzés előttre. De hidd el nem ezek számítanak. :-)
2014. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, csak gondoltam rá segítek a fejlődésre. Amúgy az a gond, hogy nem én vettem hanem kaptam egy ismerősömtől aki nem tudta igazából hogy mit is vesz és miután elmagyaráztam neki rájött hogy nem kell neki...
2014. máj. 4. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
most már mindegy és nem is pár dobozon múlik a forma. Használd el, utána veszel mást.:)
2014. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!