Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a Spartan Re@bok dolog?

Mi az a Spartan Re@bok dolog?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná mondani?
2014. ápr. 27. 09:51
 1/4 A kérdező kommentje:
EGO fényezés:)
2014. ápr. 28. 08:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Interneten találsz róla egy csomó dolgot. Hidd el nem véletlenül az a jelszava, hogy "Tudni fogod a célvonalon"

Vagy tényleg úgy gondolod, hogy EGO fényezés?

2014. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha szerintem az! Nem ott kellene az erejüket fitogtatni hanem a kertben a munka közben.Bezzeg arra petyhüdtek és lusták mert az nem "trendi". Az említett versenyen kiabálnak hőbölögnek,közben sört kínálnak számukra inni.Ugye aki ért hozzá az nemfogja az amúy is szomjas szervezetét mégjobban dehidratálni alkohollal mégha csak egy sörről is legyen szó.De kinek mi felel meg...Perszehogy szép teljesítmény megcsinálni de ott a többsége böszmeségből indul a másikat lealázni nempedig azért,hogy kipróbálja mire is képes.
2014. máj. 3. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedre is válaszolok: Ez egy olyan verseny, ahol a sportolók megmérettethetik magukat külömböző dolgokban, a testi és lelki határaikat feszegetve. Gondolom még nem teljesítettél ilyen versenyt, külömben nem írnál ilyeneket. Kérlek mondjad el, hogy honnan gondolod, hogy lealázni mennek egymást!

Amit én láttam, ott az emberek egymást motiválták futás közben és sokan a saját idejüket feláldozva segítettek másoknak. Lusták a kerthez? Csak hogy még valami rosszat mondjál rájuk? Valamint az, hogy fönnakadsz a sörön tényleg arra vall, hogy nem tudod miről beszélsz, meg hogy csupán sarat dobálsz.

Nekem nem gond kimenni a kertbe. Te lefutsz egy Spártait? Mégegyszer megkérlek, hogy írd le, hogy az alázós dolgot honnan szedted.

2014. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!