Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt vegyek?

Milyen futócipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a témában, ezért kérném a segítségeteket! Milyen futócipőt vegyek, ami nem horror áron van (tehát olyan 15ezernél nem több), illetve milyen sportmelltartót? Sajnos sok pénzem nincs, edzeni se tudok elmenni emiatt, ezért legalább futni szeretnék elkezdeni.


Köszi!


2014. ápr. 25. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy semmi lényeges infót nem adtál meg. Az árkategória lényeges, de nem ez az elsődleges szempont. Ilyen áron egyébként szinte csak akciósat találsz, outletekben, ami egyáltalán nem rossz, csak kicsit többet kell rá vadászni.


Ez a cikk kb. összefoglalja, hogy mi alapján kell cipőt választani:

[link]


A sportmelltartó egyszerűbb téma, szerintem a decathlon saját márkása teljesen megfelelő (kb. 3000 Ft). Nagy választékot eddig csak ott láttam. De ha van a közeledben valami más sportbolt, vagy akár H&M akkor ott is találhatsz.

2014. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azért nem adtam meg semmi lényeges infót, mivel kb. semmit se tudok róla, hogy mi alapján kell cipőt választani :)

2014. ápr. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!