Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjen hozzá sportolni...

Hogyan kezdjen hozzá sportolni az aki nincs hozzá szokva és eddig szinte semmit nem mozgott?

Figyelt kérdés

Hogyan?Mivel kezdjem?Meddig?Hányszor?

24 éves lány vagyok,sosem sportoltam régebben vékony voltam és mozgékonyabb már 5 éve ülő munkát végzek még a munkahelyemre is busszal járok (30 perc lenne gyalog) néha néha volt már hogy gyalog mentem ,de az összes mozgásom annyi amikor át sétálok a közeli bevásárló központba vagy átugrok a kis boltba itthon takarítok,mosok ilyesmi és ennyi!Kb.10 kg túlsúly van rajtam igazából nem vagyok kövér így sem mondhatni !még! nőies alkatom van!Étkezési szokásaimon változtattam néhány kilengésbe beleszaladtam de fogytam már 5 kg-ot mármint a 10 felül.. de most nem is a fogyáson lenne a legnagyobb hangsúly csak hogy fittebb legyek jobban bírjam a terhelést és ne érezzem úgy magam 24 évesen mintha legalább 40 lennék :( ez már elszomorít!A hétvégén elmentem a parkba futni !kicsit! nem mondom olyan volt mint aki épp járni tanul iszonyat bénának éreztem magam kicsi futás kicsi séta bokáim kikészültek térdeim beleremegtek.


2014. ápr. 22. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
gyors gyaloglással kezdj, ha ennyire elszoktál a mozgástól. Heti 3-4 -szer. mehetne mellé erősítő edzés is, pl fegyencedzés, keress rá. Az alapoktól kezdi.
2014. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugorj le edzésre és csináld amit mondanak hogy csináld.
2014. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zastava válasza:

Egy csomó női tekecsapat sportolóhiánnyal küszködik. 24 évesen a legfiatalabbak és jövő ígéretei közé tartozhatsz, ha van hozzá kedved és tehetséged.

Összpontosítás kérdése az egész, és hidd el, nagyon meg lehet tőle izzadni, ugyanakkor nem igényel akrobata mozdulatokat. Kortalan sportág tele sikerélménnyel.

2014. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!