Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sípcsont edzés biztonságosan?

Sípcsont edzés biztonságosan?

Figyelt kérdés
hallottam én már mindent,az ajtórúgást meg az ilyen kemény dolgokat már felejtem is mert ez biztos rossz,gondolom ez az ami rövid távon jó de néhány év múlva használhatatlan lesz,maradt a gumiabroncs meg a sörös üveg.melyiket és hogyan? már a sörösüvegről is hallottam rosszat ha görgeted,valami szakértőtől várok választ.vagy ha van más akkor az is jó.
2014. ápr. 15. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdőként inkább egy rúgózsákot használnék, mert az megfelelő keménységű, hogy megszokja a csontod a terhelést.

Gumiabroncs volt az egyik kedvencem, csak ahhoz egy ember kell, aki fogja. Vagy ha van lehetőséged, szereld fel egy fára és úgy rugdosd.

Szerintem lehet ajtófélfát, vagy kint a diófát is rúgni, csak vegyél előtte SZIVACSOS lábszárvédőt!

2014. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!