Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek milyen airsoft pisztoly...

Nektek milyen airsoft pisztolyotok van?

Figyelt kérdés
Vennék majd egyet, és nem akarok túl gatyit, de túl felső kategóriásat sem. Csak szórakozásra lenne, nem komolyan airsoftoznék, csak a kertben egy kicsit gyakorolnék pisztollyal lőni. Max távolság úgyis egy olyan 10 méter, szóval nem kell erősnek lennie. Ja, és rugós kéne, hogy legyen, tekintve, hogy ára annak a legkedvezőbb. De ha nem olyanotok van, akkor is írjátok meg, és hogy szerintetek egy tízes skálán mennyire jó! Előre kösz!
2014. ápr. 10. 20:17
 1/3 redoxxx92 válasza:

CO2-est NE VEGYÉL. Ha gázosat vennél (ha elkezdenél komolyodni az airsoftban akkor ez érné meg a legjobban) akkor csak green gasosat. pl. [link]

[link]

Az utóbbi valamivel jobb, mert a belseje full fém.

Vannak még Aep-ek (Automatical electrik pistol). Ezek is jók, de max snipernek, mert a lőtávjuk 20 m-nél nem nagyobb. Ezeknek annyi a hátrányuk, hogy télen az aksi miatt nem igazán használhatóak, de ki lehet okoskodni, hogy játtsz vele télen is, csak max hamarabb lemerül.

pl. [link]

Springeseket viszont én személy szerint nem bírom. Arra ott van a piacos, hogy szórakozz. De linkelek neked egyet ami nem néz ki rossznak.

[link]

Én személyszerint ha biztos vagy benne, hogy a jövőben nem akarsz komoly wargamere menni akkor a 8990-as green gasos berettát ajánlom. Ha érdekel még valami akkor írj privben.

Remélem segítettem. :)

2014. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cyma Colt 1911 AEP-em van, glock 18 c nagy 90 golyós tárjával használom sniper mellett. Az előttem levőt kicsit kijavítanám. Az enyém pontos lőtávja szélcsendben 25m, nem pedig max 20m. Van pót akksim de még soha nem kellett használni játékon.

Viszont a gázosoknak jobb a hangjuk és erősebbek is.

Szerintem menj el egy airsoft játékra, bérelj valamit és meglátod, hogy tetszik-e vagy sem ez a sport. Ha tetszik, akkor vehetsz sajátot is de ne rugós pisztolyt és ne rugós puskát, max shotgunt rugósból, de aeg jobb lenne.

2014. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem úgy kéne, hogy valódi életben tactical shootert játszani, hanem csak a kertben való célbalövögetéshez, szóval nem kell 10 méternél tovább hordania, oda viszont egy 5 centis pontosság elkéne... Szóval szerintem, mivel én 200 golyót simán el tudok lövöldözni légpuskával is, rugós kéne vagy elektromos. Ezeket azért könnyebb 200-szor egymás után használni, és szerintem költséghatékonyabb is. Bár ilyen módon a rugós lenne az igazán jó...
2014. ápr. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!