Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a járást előkészítő,...

PETICSKE kérdése:

Melyek a járást előkészítő, elősegítő gyakorlatok? Egy mozgáskorlátozott fiú vagyok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyógytornász meg tudná mondani, mi aligha.
2014. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyetértek az első válaszadóval. Ez az oldal talán alkalmas arra, hogy mezei gyúrópalánták tanácsokat kapjanak, de ilyen kaliberű probléma szaksegítséget kíván. Fordulj gyógytornászhoz, ortopéd szakorvoshoz!
2014. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Aki fekve erősíti a lábizmait mozgatással, és egyéb emelgetéssel,persze, ha tudja, talán nem árt vele, mert az elgyengült izmokat legelőször meg kell mozgatni.Feltétlenül menj gyógytornászhoz! Egy idézetet fogadj meg, és akkor sikerülni fog a terved.


Azon járjon az eszed állandóan amit el akarsz érni,nem pedig azon, amitől félsz! Brian Tracy

2014. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon egyet értek az utolsó válaszadóval, de ha nekem írsz privátba én megpróbálok segíteni, ha tudok.
2014. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!