Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó párosítás a...

Szerintetek jó párosítás a Thai Box és a Brazil Jiu-Jitsu?

Figyelt kérdés
Én már öt éve ketrecharcolok versenyszerűen, azonban jövő tavasszal elköltözöm egy másik megye kis városkájába, ahol nincs MMA oktatás, csak Thai Box és BJJ! Szeretném a kettőt együttesen űzni, mivel én ketrecharcos lévén az állóharc és a földharc szerelmese is vagyok, ezért nem akarom egyiket sem abbahagyni! Remélem a kettő jól kiegészíti egymást! Nem az "önvédelem" a célom vagy az hogy "az utcán is én legyek a legyőzhetetlen, ha betalál hat cigó", szimplán csak imádom a harcművészeteket/küzdősportokat és szeretném őket precízen csinálni! Önvédelemmel nem volt sose bajom, sokszor keveredtem olyan szituációba, amikor elcsattant pár öklös, én is többször volt hogy alul maradtam, de sosem haltam bele! Ezenkívül van a környéken még krav maga és wing tsun is, de az ilyen kamu marketing ökörségeket (ahol ráadásul a sparring ismeretlen fogalom) szeretném messziről elkerülni!

2014. ápr. 7. 17:23
1 2
 11/12 Singham ***** válasza:
Hidd el, vannak olyan klubok, amik elküldenek, mivel nem hoznál nekik esetleg arany érmet. A kisebb kluboknál persze, hogy örülnek, ha valamilyen új arc jön, de azonban a nagyobb kluboknál az van, amit írtam. De még mindig jobb a helyzet, mint a Judonál, ott már tényleg nem nagyon klub, aki kezdő felnőtteket is vállalnak.
2014. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
kicsit eltértetek a kérdéstől és kezdtek átmenni egy off irányába XD
2014. ápr. 10. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!