Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használ valaki Nike Rongbuk...

Használ valaki Nike Rongbuk túracipőt?

Figyelt kérdés

Érdemes ilyen cipőt mindennapos használatra venni, vagy csak kimondottan túrázásra érdemes használni?

Ha mondjuk néha lemennék a füves focipályára egy kicsit passzolgatni, vajon bírná az ilyen jellegű igénybevételeket is ez a cipő? Köszönöm!



#Nike #GTX #túracipő #rongbuk #acg
2014. márc. 31. 06:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Eléggé masszív ez a cipő. A méretezése kissé furcsa. 41 és feles a lábam, 42-eset vettem, ami hosszra kicsit nagy, de szélességben meg szűk, mert nyomja a lábam. Abban reménykedek, hogy idővel jól ki tudom taposni, és nem fogja szorítani a jobb lábam. Spiccel nagyon jól lehet megküldeni a labdát vele:). A gore-tex anyag szerintem nem egy nagy durranás, de a bőrnél tartósabbnak érzem. Néhány helyen a lábfejemnél élesen betört, ha valaha szétreped, ezek mentén a törések mentén fog szétrepedni. Remélem ez sok-sok év múlva fog bekövetkezni. Olyan benne a járás, mintha állandóan orra akarnék esni. Megdönti az ember testét előre, ez gondolom a talpkiképzés miatt van így. Ebben nagyon különbözik az eddigi cipőimtől. A talpkiképzés miatt főleg terepre való, vizes füvön sem csúsztam meg benne.
2014. ápr. 22. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!