Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike+ app telon, segitene valaki?

Nike+ app telon, segitene valaki?

Figyelt kérdés

osszeomlott az app futas kozben, mikor bejovo hivasom erkezett. kb. 6,7 km-nel tartottam epp, ami lehet, nem nagy durranas, de nekem fontos, hogy az alkalmazas is tarolja. Valahogy nem tudom magatol beleirni?

Legjobb megoldasnak az bizonyult eddig, hogy "indoor run" modban inditottam el a futast, igy csak a kezemet kell mozgatni, hogy nojon a tavolsag. viszont nincs turelmem 40 percen keresztul razni a telot, hogy elerjem a 6,7 km-t igy. valaki segitsen pls, meg lehet ezt oldani?

(egyszer meg amikor frissen toltottem le az alkalmazast, egyik futasom utan feldobott egy ilyet, hogy "legyel oszinte, es add meg, valojaban hany km-t futottal!" - es at tudtam volna irni a tavolsagot. de ez csak egyszer volt, azota nem ugrott fel sem magatol, sem en nem talaltam meg.)



2014. márc. 26. 21:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!