Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 év alatt mért csak romák...

20 év alatt mért csak romák vannak boksz versenyen?

Figyelt kérdés

azt hallotam kb 20 éves korig vannak romák boksz versenyen magyarok be se jutnak mert a romák korábban érnek ,és 20 év után már nincs annyi roma vannak magyarok is mert utolérik őket a fejlődésben ez igaz lehet kokó mondta,

vagy 20 on túl sincsenek magyarok ,

amúgy meg a romák itt jók bokszba de ha kiviszik őket más nemzetekhez semmit nem birnak elérni ott csak itt ebbe az országba



2014. márc. 15. 14:28
1 2
 11/17 aikiboxer ***** válasza:

Először is teljesen mindegy, hogy valaki roma-e vagy nem roma. Tényleg. Nálunk is vannak cigányok szép számmal, semmi baj nincs velük. Ugyanúgy vannak közöttük lusták, lógósak, meg szorgalmasok.


Másrészt meg a versenyeken csakugyan kicsit sok a sötétebb bőrszín, de a győzelmet nem erre osztogatják. A lányom olyan hófehér mint a frissen hullott hó, és laposra veri az ellenfeleit bőrszíntől függetlenül.


Amúgy meg neves bokszolóink között is sok a roma, kezdve Papp Laci bácsival, mi is akkor a bajod?!

2014. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy bajom van vele , egyik szavadat ütöd a másikkal
2014. márc. 15. 15:33
 13/17 anonim válasza:

Szerintem csak annyi az oka, hogy 20 év alatt a magyar még vígan él a szülei segítségével, és iskolába jár, míg a roma 15-16 évesen otthagyja a sulit, és munkalehetőség híján a sportba menekül.


Nem mindegy, hogy egy meccshez úgy állsz hozzá, hogy ha nyerek, ha nem, leszarom! Azért csinálom mert tetszik. Vagy úgy állsz hozzá, hogy vagy kiütöm, vagy életem végéig koldulhatok...

2014. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 aikiboxer ***** válasza:

Itt van egy jó kis cikk:

[link]


Azt írod kérdező, hogy "de ha kiviszik őket más nemzetekhez semmit nem bírnak elérni ott csak itt ebbe az országba"


- ehhez képest az eddig legnagyobb magyar bokszoló (Madár mellett) Papp Laci azért elért egyet s mást a nemzetközi porondon is. És nem végeztem etnológiai tanulmányokat, de Kótai Misi, Káté Gyula stb. nem romák? (Nem vagyok biztos ebben csak kérdezem.)


Szóval a kérdésed sztereotip.

2014. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
amatör bokszra gondoltam de mindegy ,
2014. márc. 15. 17:55
 16/17 anonim ***** válasza:

Mert már lassan többen vannak a cigány purgyék mint a magyar gyerekek. Ráadásul nekik semmi kötelezettségük s dolguk. Sok helyen kifejezetten cigányoknak tanítják elsősorban az ökölvívást. Tényleg korábban érnek, ez tény. Korábban is halnak, az is tény...

Hajdúhadházon 10 ma született gyerekből 7 purgyé...

2014. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát talán azért mert a magyar gyerek probál tanulni! addig a cigány folyton odakint van, nem erősebbek hanem az életmód miatt vannak jobb formába! Mivel agyilag gyengébek ezért fizikai erővel probálnak érvényesülni!
2014. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!