Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 év alatt mért csak romák...

20 év alatt mért csak romák vannak boksz versenyen?

Figyelt kérdés

azt hallotam kb 20 éves korig vannak romák boksz versenyen magyarok be se jutnak mert a romák korábban érnek ,és 20 év után már nincs annyi roma vannak magyarok is mert utolérik őket a fejlődésben ez igaz lehet kokó mondta,

vagy 20 on túl sincsenek magyarok ,

amúgy meg a romák itt jók bokszba de ha kiviszik őket más nemzetekhez semmit nem birnak elérni ott csak itt ebbe az országba



2014. márc. 15. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Túl sok értelmetlen rasszizmus.


Sz.ard le a rasszokat. Több roma versenyző van 20 év alatt? Elmondom mi az egészséges következtetés: véletlen. Ennyi, nem kell többet foglalkozni ezzel a témával, szerintem.

2014. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem erősebbek mint a magyarok ?én is bokszolni szeretem volna de igy hogy magyar vagyok nincs értelme
2014. márc. 15. 14:39
 3/17 anonim ***** válasza:
most tényleg bőrszínhez akarod kötni az erőt és a technikai felkészültséget? hát gratulálok..
2014. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kijelentettem a véleményemet. Ha a nálad tapasztaltabb ember véleményének nem akarsz hinni, lövésed sincs küzdősportokról de mégis a saját véleményedet akarod követni.. Akkor tedd azt.


Más meg majd boxol helyetted. Egyébként miért pont ökölvívás? Jó sport, kiemelkedő küzdősport az igaz. De hogy minek belevinni olyan hülyeségeket, hogy a romák erősebbek vagy sem.. ha ügyesebb vagy szétkapod, ha nem vagy ügyesebb akkor meg nem kapod szét, nem kell rassz elméletekkel megideologizálni a vereséget. Magadhoz képest légy erős ha akarsz..

2014. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

magamhoz képest erős az semmi ,

de ehhez a romáknak van érzéke magyaroknak szerintem nem igen van nem az ő sportjuk ,nézd meg az összes versenyző roma ,

2014. márc. 15. 14:48
 6/17 anonim ***** válasza:
"a romáknak van érzéke magyaroknak szerintem nem igen van nem az ő sportjuk" akkor miért akarsz boxolni ha nem a te sportod?
2014. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mert tetszik és szeretném csinálni ,de jól és eredményesen meg nem a fő célom de ha megakarnak agyalni meg tudjam védeni magam valamilyen szinten ,sajnos magyar országon erre is gondolni kell mert a rendőr nem fog megvédeni
2014. márc. 15. 15:00
 8/17 anonim ***** válasza:

"magamhoz képest erős az semmi"

Ezt hívják az élet vesztes hozzáállásának. Így másoknál pláne nem leszel erősebb. Majd rájössz..


"de ehhez a romáknak van érzéke magyaroknak szerintem"

Nincs szerinted. Tapasztalatlan srácok magánvéleménye irreleváns. El kellene felejtened, nincs olyan hogy a romák tehetségesebbek. Hihetsz ebben ha akarsz.. de minek? :D

2014. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

akkor mivel magyarázod hogy mindig ők nyernek

és a kokó mondta hogy előbb érnek és 16 éves korban tarolnak

és a magyarok 20 22 éves korban érik utol őket fizikálisan mentálisan ,de 22 évesen már lehet olyan erős egy magyar mint egy cigány

2014. márc. 15. 15:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Kokó nem gondolnám, hogy ehhez ért.


A romákat brutalitásra nevelik, vagy éppen nem nevelik. Szerencsétlenek sok esetben csak az erőszakot ismerik. Ez nem érettség, pont hogy éretlenség.


Egy erőszakos ember pedig sikeres lehet a küzdősportokban, mivel az ellenfelei nem tudják igazán kezelni az erőszakot.. Ennyi.

20 év fölött már a mezőny is megtanulja hogy 'oda kell ba.szni' így egyenlőbbnek tűnnek a romákkal..


Arról pedig megnézném a statisztikát, hogy mennyiszer is nyernek ők (milyen arányban).


Meg aztán attól hogy a box nem gyenge küzdősport, annyira nem is nagy cucc. Kik ellen nyernek romák? Más boxolók ellen.. hát rohadt nagy dolog.

2014. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!