Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő airsoft felszerelésnek...

Redoxxx92 kérdése:

Kezdő airsoft felszerelésnek megfelel?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



[link]



2014. márc. 14. 22:46
 1/2 anonim válasza:
szerintem fegyvernek inkább egy cm028-at vegyél
2014. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet meg fogtok kövezni de én azt mondom nem. Az oldal nagyon jó, én is innen szoktam rendelni.

1. Az én első szemüvegem is pont ilyen volt, nem láttam benne semmit úgy párásodott. Én a rácsosat ajánlom.

2. Azt hiszem ez a maszk full műanyag, a golyóktól nem fog betörni de nem ajánlom, mert majd veszel egy AEG-et és nem bizos, hogy az arcodat eléggé rá tudod tenni a tusra hogy pontosan célozz. Maszkból is a rácsosat ajánlom, mivel az acélhuzalokból van, fogsz egy kalapácsot és az asztal sarkát és magadra tudod formálni.

3. Nekem is AEP a másodlagos fegyverem, 25m-ig (szélcsendben) és épületben nagyon jó de másra nem. Azt ajánlom, hogy gyűjts még egy kicsit és vegyél egy AEG-et.

De ha mindenképp AEP kell akkor ezek közül válassz: Glock 18, Colt 1911. Mégpedig azért, mert ezekbe jó a Glock 18C nagy 90 golyós tárja, az én 1911-emben is ez van, a baj hogy csak airsoftgun.hu-n lehet kapni de nagyon jól jön. Ja és ha mindenképp AEP, akkor vegyél hozzá pótakksit mert egy nem biztos, hogy kibír egy teljes játékot.

2014. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!