Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ötleteket tudnátok adni az...

ötleteket tudnátok adni az eddzés tervembe?

Figyelt kérdés

16/L

szeretnék nyárra a legjobb formámat hozni. Már jó rég óta fogyókúrázok, mert nagyon kövér voltam. De úgy kb. 4 hónapja tértem át az egészséges életre. Semmi cukros üdítőket nem iszok, semmi tészta és péksütemény. Az étrendem (főleg) párolt zöldségből, párolt halból és csirkéből, zöld teából áll. Nagy ritkán iszok egy kefírt vagy eszek egy narancsot.

Mindennap futok 1 órát(fél hónapja kezdtem el). Hétvégente meg felülésezek, egy kicsit látszik is már az izom, de ezzel nem vagyok megelégedve. Alig látszik valami izom, szerintem keveset csinálok. A fenekem lapos, ilyen popsit szeretnék:

[link]


a lábam meg egy kicsit lötyi még főleg a belsőrésze, mivel

eddzhetném hogy izmos, szép és feszes legyen? Sajnos a suli miatt nincs lehetőségem menni edzőterembe ezért olyan kéne amit otthon is eltudnák végezni.

170cm/50kg


2014. márc. 8. 18:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!